KONST / Litografier / Färglitografi 15648004
nr 1564 8004
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
I bersån. Signerad, numrerad 82/280. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:56:22
1.100 kr
1.300 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
4.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow